Daugiau kaip 40 metų medicininius tyrimus, susijusius su kamieninių ląstelių ir audinių transplantacija, atliekančių Pietų Korėjos mokslininkų grupė „Regenerative Medical System“ grožio specialistus nustebino įvairios paskirties odos priežiūros produktais „Novostrata“ (prekinis ženklas SERAZENA).

Vienas pagrindinių „Novostrata“ komponentų yra daug metų tik medicinos srityje naudotas, implantacinei klasei priskiriamas audinių regeneracijos procesą stimuliuojantis biokolagenas. Kadangi ši medžiaga yra augalinės kilmės (išgauta iš augalų stiebų ląstelių), miniatiūrinės jos molekulės lengvai įsiskverbia giliai į odą (gyvulinės kilmės kolageno molekulės sunkiai skverbiasi į odą) ir atlieka labai svarbų vaidmenį – aktyvina nuosavo kolageno gaminimosi procesą. Ir tai ne vienintelė implantacinės klasės biokolageno funkcija – odos paviršiuje jis sukuria lengvą, orui pralaidžią plėvelę, neleidžiančią išgaruoti natūraliai jos drėgmei ir sudarančią puikias sąlygas odai regeneruotis iš vidaus.

Medicininės klasės biokolagenas ir kiti kosmetikos „Novostrata“ komponentai (natūralūs įvairių augalų ekstraktai, hialurono rūgštis ir kt.) išsiskiria ypatingu švarumu, ir, kas labai svarbu, biologiniu suderinamumu, todėl kosmetika „Novostrata“ veikia odą įvairiapusiškai: priklausomai nuo produkto paskirties, ją stangrina, maitina, drėkina, skaistina, reguliuoja riebalų liaukų veiklą bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Produktai atstato odos audinių tonusą ir skatina jų gyvybingumą.

Novostrata prekių sąrašas

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti