MAITINAMASIS PAAKIŲ KREMAS

Super Rich Eye Cream

23,00 EUR
Prekės kodas:
513
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas

Maitinamasis paakių kremas - tai intensyvios priežiūros priemonė jautriai paakių odai. Giluminis jūros vanduo ir drėkinamasis kompleksas, veikiantis ląsteliniame lygmenyje, ir rudųjų dumblių ekstraktas intensyviai drėkina, gerina elastingumą, ir saugo nuo raukšlelių bei juodų ratilų aplink akis susidarymo. Tai bekvapė priemonė, todėl ypatingai tinka jautriai paakių zonai. Dermatologų patikrintas produktas.

Aktyvūs ingredientai:

Drėkinamasis kompleksas, veikiantis ląsteliniame lygmenyje. Jį sudaro raudonųjų dumblių ekstraktas. Jo sudėtyje yra specialių polisacharidų, kurie suformuoja apsauginę plėvelę aplink ląstelės sienelę. Raudonųjų dumblių ekstraktas akivaizdžiai padidina drėgmės lygį odoje ir suteikia malonų pojūtį odai. Į drėkinamąjį kompeksą taip pat įeina Salikornijos aliejaus ekstraktas, išgaunamas iš salikornijos augalo, kuris yra ypatingas tuo, kad geba apsaugoti save nuo dehidratacijos. Šis ekstraktas palaiko akvaporinų (proteinų, kurie formuoja vandenį praleidžiančius kanalėlius į lątelės membraną) sintezę. Taip optimizuojamas drėgmės judėjimas tarp ląstelių, kurio dėka drėgmė prasiskverbia giliau į ląsteles.

Simondsijų aliejus – natūralus aliejus, išgaunamas iš simondsijų krūmo. Pasižymi drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis. Greitai susigeria, nepalikdamas riebios plėvelės.

Alyvuogių aliejus – Saugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Greitai susigeria. Sudėtyje yra linoleinės rūgšties (omega-6), saugo odą nuo išsausėjimo.

Atalių aliejus – Suformuoja apsauginę plėvelę ant odos. Greitai susigeria, nesukelia lipnumo pojūčio. Tinka sausai odai, kuriai reikia ne riebumo, tačiau papildomos drėgmės.

Rudųjų dumblių ekstraktas – stimuliuoja odos kamieninių ląstelių aktyvumą ir pagerina jų dalijimąsi bei gyvybingumą. Gerina brandžios odos kolageno sintezę ir mažina mimikos raukšles.

Prekė detaliau
513

Charakteristikos

Kiekis
15 ml
Gamintojas
Biomaris
Odos tipas
Brandi oda
Paskirtis
Akims
Regionas
Europa
Odos būklė ir poreikiai
Odos senėjimas
Susijusios prekės

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti