Priešraukšlinis intensyvios priežiūros serumas

Išparduota

Skin Life Serum

34,00 EUR
Prekės kodas:
514
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas
Priešraukšlinis intensyvios priežiūros serumas pagyvina pavargusią odą, gerina ląstelių atsinaujinimą ir odos elastingumą. Sudėtyje esantis giluminis jūros vanduo ir drėkinantis kompleksas, kuris veikia ląsteliniame lygmenyje, padidina drėgmės lygį odoje ir jį palaiko. Serumas veikia ir kaip priešraukšlinis produktas, mažina raukšles, gerina odos struktūrą, ląstelių medžiagų apykaitą. Oda tampa stangresnė, žymiai pagražėja jos spalva.
Aktyvūs ingredientai:
Drėkinamasis kompleksas, veikiantis ląsteliniame lygmenyje. Jį sudaro raudonųjų dumblių ekstraktas. Jo sudėtyje yra specialių polisacharidų, kurie suformuoja apsauginę plėvelę aplink ląstelės sienelę. Raudonųjų dumblių ekstraktas akivaizdžiai padidina drėgmės lygį odoje ir suteikia malonų pojūtį odai. Į drėkinamąjį kompeksą taip pat įeina Salikornijos aliejaus ekstraktas, išgaunamas iš salikornijos augalo, kuris yra ypatingas tuo, kad geba apsaugoti save nuo dehidratacijos. Šis ekstraktas palaiko akvaporinų (proteinų, kurie formuoja vandenį praleidžiančius kanalėlius į lątelės membraną) sintezę. Taip optimizuojamas drėgmės judėjimas tarp ląstelių, kurio dėka drėgmė prasiskverbia giliau į ląsteles.
Simondsijų aliejus. Tai natūralus aliejus, išgaunamas iš simondsijų krūmo. Pasižymi drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis. Greitai susigeria, nepalikdamas riebios plėvelės.
Augalinės kilmės skvalenas. Natūralios aliejaus dalelės, kurios išgaunamos iš alyvuogių aliejaus, savo struktūra labai panašios į odos lipidų struktūrą. Labai dažnai naudojamas ir vertingas ingredientas kosmetikoje, kuris sustiprina odos natūralią lipidinę plėvelę.
Jūros dumblių proteinai (Bladderwrack). Išgaunamas iš rudųjų dumblių Fucus vesiculosus (paplitę Šiaurės ir Baltijos jūroje). Tai lyg augalinis pakaitalas drebučiams, padidina priemonės klampumą. Formuoja apsauginę plėvelę ant odos.
Planktono ekstraktas. Atlieka odos apsauginio barjero apsauginę funkciją. Sujungia drėgmę odos ląstelėse ir pakelia drėgmės lygį.
Dermatologų patikrintas produktas.
Tepti prieš dieninį kremą ant švarios veido odos. Dieninis kremas puikiai tiktų intensyviai drėkinantis arba maitinamasis kremas sausai odai, priklausomai nuo odos poreikių. 
Prekė detaliau
514

Charakteristikos

Kiekis
30 ml
Gamintojas
Biomaris
Odos tipas
Brandi oda
Paskirtis
Veidui
Regionas
Europa
Odos būklė ir poreikiai
Odos senėjimas
Susijusios prekės

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti