Intensyvios priežiūros koncentrato Q10 rinkinys

Super Rich Ampoules

33,00 EUR
Prekės kodas:
519
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas

Koncentruotas intensyvios priežiūros produktas reikliai odai. Sudėtyje esantis giluminis jūros vanduo ir drėkinamasis kompleksas, veikiantis ląsteliniame lygmenyje, ir natūralus koenzimas Q10 intensyviai ir giliai drėkina odą, aktyvina ląstelių medžiagų apykaitą ir atjaunina odą. Oda tampa stangresnė, lygesnė ir atrodo gaivi bei atjaunėjusi. Dermatologų patikrintas produktas. Tepti ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos ryte ir vakare. Rinkinį sudaro 3 vienetai.

Aktyvūs ingredientai:

Raudonųjų dumblių ekstraktas:
Jo sudėtyje yra specialių polisacharidų, kurie suformuoja apsauginę plėvelę aplink ląstelės sienelę. Raudonųjų dumblių ekstraktas akivaizdžiai padidina drėgmės lygį odoje ir suteikia malonų pojūtį odai.
Salikornijos aliejaus ekstraktas:
Išgaunamas iš salikornijos augalo, kuris yra ypatingas tuo, kad geba apsaugoti save nuo dehidratacijos. Šis ekstraktas palaiko akvaporinų (proteinų, kurie formuoja vandenį praleidžiančius kanalėlius į lątelės membraną) sintezę. Taip optimizuojamas drėgmės judėjimas tarp ląstelių, kurio dėka drėgmė prasiskverbia giliau į ląsteles.
Prekė detaliau
519

Charakteristikos

Kiekis
3*10ml
Gamintojas
Biomaris
Odos tipas
Brandi oda
Paskirtis
Veidui
Regionas
Europa
Odos būklė ir poreikiai
Odos senėjimas
Susijusios prekės

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti