Akių šešėlių paletė

Išparduota

Eye palette

49,00 EUR
Spalva
Prekės kodas:
4606R
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas
Nuostabi 8-ių spalvų šešėlių paletė. Joje rasite subtilaus žvilgesio spalvas ir matinius atspalvius. Paletės pagalba lengvai susikursite tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą savo namuose. 

Puiki dovana draugei!
Jei reikėtų parinkti vieną žodį šioms  šešėlių paletėms, tai būtų - universali. Ši paletė yra tobulas miksas matinių ir blizgių, šiltų ir šaltų tonų. 8 atspalviai, kurie gali būti naudojami atskirai arba derinami kartu, sukuriant daugybę įvairiausių įvaizdžių. 

Šįkart pristatome kaip pasidaryti vakarinį makiažą su šia palete. 

1 žingsnis. Visų pirma padenkite akių vokus pagrindu šešėliams. Tai priemonė, kurios dėka spalvos bus žymiai intensyvesnės ir ilgiau išliks.
2 žingsnis. Teptuku šešėliams padengiame visą voką spalva universe. 
3 žingsnis. Toliau imame kitą spalvą - cappuccino - ir įvedame ją į akies voko linkį. Tam geriausiai mums tiks teptukas voko linkiui. 
4 žingsnis. Tą pačią spalvą naudosime paryškinti apatinei blakstienų linijai. Patogiausia būtų naudoti vieną iš smulkiausių Glominerals teptukų -Smudge (teptukas dūminiam išskalidymui).

5 žingsnis. Teptuku mini voko linkiui subtiliai paryškiname vidinį akies kamputį spalva buff. 
6 žingsnis. Teptuku dūminiam išsklaidymui dar šiek tiek paryškiname apatinę ir viršutinę blakstienų liniją spalva tuxedo. 
7 žingsnis.
 Kad sukurtume dar įspūdingesnį ir dramatiškesnį įvaizdį, voko linkį padenkime spalva enigma ir spalvą pasklaidykime teptuku šešėlių išsklaidymui.
8 žingsnis. Pabaigai paimkime spalvą jet ir teptuku akių kontūrui visą voką švelniai pašešėliuokime, pasklaidykime spalvą į išorinę akies pusę. 

Paryškiname blakstienas blakstienas ilginančiu tušu ir į VAKARĖLĮ!
Prekė detaliau
4606R

Charakteristikos

Gamintojas
Glo Skin Beauty
Paskirtis
Akims
Regionas
Amerika
Susijusios prekės

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti