Rinkinys "Must have"

Išparduota

Angled blush, Glo minerals blush, Glo minerals gloss, Glo minerals Jeweled eye pencil

Ribotas specialus pasiūlymas
29,00 EUR 58,00 EUR -50%
Prekės kodas:
8015K
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas
Makiažo teptukas skaistalams
Šis teptukas kirstu kampu skirtas norint skaistalais paryškinti skruostikaulių kontūrus ir išryškinti veido struktūrą. Teptukas patogus naudoti, labai mėgstamas profesionalų visame pasaulyje. Nors jis pritaikytas skaistalų dengimui, tačiau taip pat rekomenduojama jį naudoti norint paryškinti viso veido kontūrą.
Blizgus akių pieštukas (merlot)
Švelnus lyg šilkas akių pieštukas pridės Jūsų makiažui prabangos ir rafinuotumo. Išskirtinių spalvų pigmentai, kuriais praturtina akių pieštukų formulė, leis lengvu riešo judesiu sukurti tobulą akių įvaizdį. Galima naudoti ne tik storesniems pravedimams, bet ir kaip  šešėlį. Akių pieštuku lengvai padengsite akių vokus. Tai pats paprasčiausias būdas paryškinti akis. Šiek tiek blizgesio tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. 

Skaistalai (paradise)

GloSkinBeauty skaistalai - tai aukštos kokybės pigmentų pagrindu sukurtas produktas skirtas pabrėžti ir išryškinti Jūsų skruostus. Plati natūralių spalvų paletė suteiks visas galimybes pasirinkti Jums tinkamas spalvas, pabrėžti ir paryškinti skruostus. 

Lūpų blizgesys (pink blossom)
Palepinkite savo lūpas GloSkinBeauty lūpų blizgesiais! Tai prabangūs spalvingi lūpų blizgesiai, suteikiantys lūpoms glotnumo ir spindesio.
Prekė detaliau
8015K

Charakteristikos

Gamintojas
Glo Skin Beauty
Paskirtis
Skruostams
Regionas
Amerika
Susijusios prekės
Nėra prekių

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti