Losjonas nuo saulės SPF20

Sun Milk SPF 20

29,00 EUR
Prekės kodas:
092
Gamintojas:
Patinka0
Aprašymas

Losjonas nuo saulės SPF 20 – tai subalansuota UVA+UVB apsauga nuo saulės, laisvųjų radikalų, paraudimo ir priešlaikinio odos senėjimo. Vandeniui atsparus losijonas su jūros vandeniu ir vitaminu E greitai susigeria, drėkina odą, nepalieka lipnumo jausmo. Efektyvi UVA ir UVB filtro sistema.

Aktyvūs ingredientai:

Jūros vanduo natūraliai praturtintas mikroelementais (Mg, Cu, Au, Ag, S, Se, Mn ir t.t) spartina odos ląstelių medžiagų apykaitą.
Jūros dumblių ekstraktai dumbliai gamina didelius kiekius astaksantino savigynos tikslais, tam kad apsaugotų savo ląstelių DNR kovoje su dideliu oksidaciniu stresu, sukeltu UV radiacijos ir laisvųjų radikalų. Šių dumblių sudėtyje yra karotenoidų, todėl antioksidacinis poveikis šio ekstrakto yra žymiai stipresnis, negu atskirų antioksidantų.
Vitaminas E nepakeičiamas saugant odą nuo senėjimo, padeda jai išsaugoti natūralią drėgmę, lygina raukšles, maitina ir saugo nuo ultravioletinių spindulių.
Karanija sėklų ekstraktas Karanja sėklų aliejus yra Ajurvedos farmakopėjos dalis. Jis drėkina ir restruktūrizuoja viršutinius odos sluoksnius, jo gijimo savybės veikia priešlaikinį odos senėjimą ir sustiprina mineralinių medžiagų apsaugą, puikiai saugo nuo UVA spindulių.
Prekė detaliau
092

Charakteristikos

Kiekis
200 ml
Gamintojas
Biomaris
Odos tipas
Visi odos tipai
Regionas
Europa
Odos būklė ir poreikiai
Apsauga nuo saulės
Susijusios prekės

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti