SEMINARAS "Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai"

Naujiena

Rugpjūčio 11 d., 10:00 val. kosmetologų kvalifikaciją keliantis, teorinis seminaras labai aktualia tema "Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija - efektyvūs estetiniai sprendimai"

50,00 EUR
Prekės kodas:
RP
Patinka0
Aprašymas

2020 08 11 dieną kviečiame odos specialistus sudalyvauti kosmetologų kvalifikaciją keliančiame seminare – „Šiuolaikinė aparatinė kosmetologija – efektyvūs estetiniai sprendimai"

Seminaras skirtas tiek praktikuojančiom, tiek norinčiom susipažinti su aparatiniais kosmetologijos metodais. Seminaro metu bus lyginamos manualinės ir aparatinės technologijos, šių metodų skirtumai ir efektyvumas, aktyvių komponentų pernašai. Taip pat bus aptartos populiariausios aparatinės technikos kosmetologijoje, tokios kaip ultragarsas, sonoforezė, radiodažnis ir kitos. Šio susitikimo metu sužinosite kaip teisingai pasirinkti preparatus, norint efektyviau pernešti aktyvius komponentus per odą, taikant skirtingas technologijas.

Apie lektorę: Seminarą ves ilgametę tarptautinę patirtį turinti Doc. dr. Diana Barragan Ferrer, kuri yra baigusi doktorantūros studijas Prancūzijoje – Institut National Polytechnique de Toulouse ir Kauno Technologijos Universitete – įgijusi du daktaro laipsnius chemijos srityje. Specializacija – aktyvūs komponentai. Doc. Dr.Diana Barragan Ferrer taip pat turi patirties biomedicinos srityje. Didžiulę patirtį sukaupė dirbdama Prancūzijoje, tokiuose inovaciniuose centruose kaip: LCA-CATAR (Toulouse, Prancūzija), Centre de R&D et Transfert de Technologie (Technologijų centras) – tiekiančiame paslaugas, susijusias su naujausiomis technologijomis ir naujų produktų gamyba bei jų tyrimais ir kūrimu. Yra parašiusi 15 straipsnių, kurie spausdinami tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Nuolatos stažuojasi Prancūzijos mokslo institucijose ir dalyvauja daugelyje projektų kaip tyrėja.

Seminaro programa:

1. Manualinės ir aparatinės technologijos – skirtumai, panašumai, efektyvumas.

2. Populiariausios aparatinės technologijos kosmetologijoje: ultragarsas, sonoforezė, radiodažnis, mezopenas ir kiti...:

3. Aparatų veikimų principai, skirtumai, efektyvumas;

4. Teisingas preparatų pasirinkimas, efektyviam aktyvių komponentų pernešimui per odą.

Data: 2020 08 11, 10:00 val. - 13:00 val. (antradienis). Registracija ir daugiau informacijos:

El-paštu: info@groziologika.lt, telefonu: +370 685 11 765

Seminaro vieta: Kumelių g. 7-2, Kaunas

Investicija į save – 50 eur.

Vietų skaičius ribotas siekiant užtikrinti, kad kiekvienas gautų pakankamai dėmesio. Būtina išankstinė registracija iki š.m. rugpjūčio 5 d. Artėjant renginiui, bilietai brangs – tad galite įsigyti išankstinius, pigesnius bilietus. Kita informacija: Renginio metu bus fotografuojama. Visi dalyvių kontaktiniai bei asmeniniai duomenys nebus renkami ir ne perduodami tretiesiems asmenims. Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio datą ir laiką.

Prekė detaliau
RP
Susijusios prekės
Nėra prekių

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti