SEMINARAS ODOS SPECIALISTAMS

Naujiena

Seminaras „Naujos kartos peptidai kosmetikoje – efektyvumas ir suderinamumas“ 

55,00 EUR
Prekės kodas:
JD
Patinka0
Aprašymas

Grožio Logika tęsia sekantį seminaro ciklą Vilniuje!

Seminaras: „Naujos kartos peptidai kosmetikoje – efektyvumas ir suderinamumas“  unikali galimybė sudalyvauti kosmetologų kvalifikaciją keliančiame seminare. Seminaras apie inovatyvius naujos kartos, biotechnologiniu metodu sukurtus peptidus, remiantis Pietų Korėjos „Jeu’Demeure” kosmetika. 

Seminaro tikslas – Gilinti žinias aktyviųjų ingredientų sąveikoje, juos pažinti bei skirti, gebėti tikslingai derinti juos tarpusavyje siekiant efektyvaus rezultato. Seminaras skirtas suteikti odos specialistams būdą saugiai, užtikrintai, efektyviai ir moksliškai pagrįstai spręsti odos problemas, jas gydyti naudojant efektyviuosius, naujos kartos peptidus bei lavinti bendrinį ingredientų suvokimą. Kosmetologes supažindinsime su pasaulinėmis inovacijomis, seminaras bus informatyvus, dėstomas iš klinikinės pusės ir įsimintinas dėl unikalios Doc. dr. Diana Barragan Ferrer tarptautinės patirties bei siekio griauti mitus apie aktyviąsias medžiagas bei odos gydymą.

Apie lektorę:

Seminarą ves ilgametę tarptautinę patirtį turinti Doc. dr. Diana Barragan Ferrer, kuri yra baigusi doktorantūros studijas Prancūzijoje – Institut National Polytechnique de Toulouse ir Kauno Technologijos Universitete – įgijusi du daktaro laipsnius chemijos srityje. Specializacija – aktyvūs komponentai. Doc. Dr.Diana Barragan Ferrer taip pat turi patirties biomedicinos srityje. Didžiulę patirtį sukaupė dirbdama Prancūzijoje, tokiuose inovaciniuose centruose kaip: LCA-CATAR (Toulouse, Prancūzija), Centre de R&D et Transfert de Technologie (Technologijų centras) – tiekiančiame paslaugas, susijusias su naujausiomis technologijomis ir naujų produktų gamyba bei jų tyrimais ir kūrimu. Yra parašiusi 15 straipsnių, kurie spausdinami tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje. Nuolatos stažuojasi Prancūzijos mokslo institucijose ir dalyvauja daugelyje projektų kaip tyrėja.

Data: 2018 09 05 (trečiadienis) 

Laikas: 10:00 val.  – 13:00 val.

Vieta:  SMK Socialinių mokslų kolegija, Kalvarijų g. 137E, Vilnius.

Seminaro programa:

Teorija: aktyviųjų ingredientų sąveikos, jų atpažinimas bei skirimas, sugebėjimas tikslingai derinti tarpusavyje komponentus siekiant efektyvaus rezultato.

Peptidai aknė odos problemų sprendimuose. Aktyvių medžiagų derinamumas, veikiant ne tik pasekmes bet ir atsiradimo priežastis.

Odos regeneracinių procesų skatinimas molekuliniame lygmenyje, stimuliuojant ląstelių atsinaujinimo procesus. Odos drėkinimas,  liftingas.

Ypatingai sausos, turinčios epidermio pažeidimų odos intensyvi priežiūra ir gydymas.

Pietų Korėjos „Jeu‘Demeure“ produktų derinimas, produktų integracija.

Registracija ir daugiau informacijos:         

e-paštu: info@groziologika.lt                        

telefonu: +370 685 11 765         

Vietų skaičius ribotas norint užtikrinti, kad kiekvienas gautų pakankamai dėmesio. Būtina išankstinė registracija iki š.m. rugsėjo 1d. Artėjant renginiui, bilietai brangs – tad galite įsigyti išankstinius, pigesnius bilietus.

Kita informacija:

Data bei laikas gali kisti

Renginio metu bus fotografuojama 

Visi dalyvių kontaktiniai bei asmeniniai duomenys nebus renkami ir neperduodami tretiesiems asmenims.

Prekė detaliau
JD
Susijusios prekės
Nėra prekių

Meniu

Susikurti paskyrą, kad išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti